Program partnerski
Program partnerski

Program partnerski naSklepie.pl daje możliwość zarabiania na polecaniu produktów lub sklepu. Osoby nieposiadające działalności gospodarczej mogą wypracowane punkty zamienić na zniżkę przy zakupie towaru na własne potrzeby, a osoby wystawiające fakturę wymieniają punkty na złotówki. Jest to więc propozycja współpracy zarówno na poziomie amatorskim, jak i zawodowym.

Przystąpienie do programu partnerskiego jest podobne do zostania współwłaścicielem. Twój udział w podziale zysków określa Twoje zaangażowanie. Im więcej osób kupi z Twojego polecenia, tym więcej zarobisz. Jednocześnie nie ponosisz dodatkowych kosztów ani nie martwisz się magazynem, reklamacją i wysyłką. Skupiasz się tylko na swoim udziale i swoich zyskach.

3 poziomy zarabiania w programie partnerskim.

Mamy trzy poziomowy program partnerski.

1 poziom – zarabiasz 10% od sprzedaży dokonanej z Twojego linku. W tym celu nie musisz z nikim rozmawiać ani go namawiać, wystarczy, że siejesz w internecie swoje linki partnerskie.

 

2 poziom – zarabiasz 5% od sprzedażny dokonanej z linku partnerów, którzy dołączyli do programu partnerskiego z Twojego polecenia. W pewnym sensie są oni jakby Twoimi pracownikami.

 

3 poziom – zarabiasz 3% z zakupów dokonanych z linku partnerów twoich partnerów, czyli osób, które dołączyły do programu partnerskiego z polecenia Twoich partnerów.

 

W ten sposób 18% obrotów firmy zostaje wypłacona partnerom polecającym robienie zakupów naSklepie.pl.

Dołącz do programu partnerskiego naSklepie.pl

Dlatego twierdzę, że partnerzy są jakby wspólnikami. W spółkach problemem często jest określenie, kto czym ma się zająć i jakie za to powinien dostać wynagrodzenie. Program partnerski rozwiązuje ten problem. Każdy wie, co ma robić i ile dostanie za to pieniędzy. Wynagrodzenie jest częścią wypracowanego zysku. Nie ma możliwości brania pieniędzy za nic. Jednocześnie każdy może być na tych partnerskich zasadach „wspólnikiem” i każdy sam sobie daje podwyżkę, angażując się bardziej do skutecznej pracy.

 

Przykładowo, jeśli z twojego polecenia sklep sprzeda towar za 10 000 zł, otrzymasz wynagrodzenie w wysokości 1 000 zł.

 

Jeśli z polecenia Twojego partnera dojdzie do sprzedażny na kwotę 10 000 zł, Twój partner dostanie 1 000 zł, a ty 500 zł.

Podobnie za kolejny poziom dostaniesz 300 złotych. W praktyce możesz dużo zarobić na swojej działalności, ale jeszcze więcej na działalności Twoich partnerów.

 

W Polsce są osoby, które na tego typu programach partnerskich zarabiają kilka, a nawet kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie. Większość osób się tym nie chwali, ale są też tacy, co ujawniają swoje zarobki, by zarobić dodatkowe pieniądze na sprzedażny kursów o zarabianiu.

 

Skoro są osoby, które tak dużo zarabiają, to znaczy, że ty także możesz zarobić. Branża suplementów zdrowotnych należy do najbardziej dochodowych dlatego, jeśli cię to interesuje, to zapraszam do współpracy Programie Partnerskim naSklepie.pl i dalszej edukacji.

Zobacz: 

Podstawowe metody zarabiania w programach partnerskich (jawne i niejawne).