Metoda plus jest już dostępna na platformie barterowej, czyli w miejscu gdzie zamiast pieniędzy otrzymujemy za swoje produkty lub usługi inne produkty lub usługi. Wartość wystawionych na wymianę produktów określa się punktami i one w pewnym sensie zastępują walutę. Trzeba, bowiem uzbierać odpowiednią ilość pkt. by móc nabyć coś dla siebie. Czyli zanim coś z tego serwisu dostaniemy to najpierw musimy sami dać coś od siebie.Coraz więcej firm docenia tą metodę barteru i dlatego coraz więcej produktów pojawia się na bartersach. Metoda plus cz. 1 jest wyceniona na 25 pkt., czyli mniej, niż w złotówkach. Bartersi mają dodatkową przewagę gdyż jest to wycena wartości już zawierająca w sobie koszt przesyłki. To znaczy, że opłaca się zakupić tą metodę nawet, jeśli nie mamy jeszcze uzbieranych punktów. Jest, bowiem w serwisie taka możliwość, że jeśli komuś się bardzo spieszy a zbieranie punktów trwa za długo to może brakującą ilość nabyć na zasadzie doładowania konta płacąc złotówkami w stosunki 1 do 1.

To oznacza, że jest to najtańszy sposób na zakup tego kursy obecnie dostępny w Internecie. Nawet na Allegro przy zakupie pierwszej części kursu trzeba zapłacić 29 zł plus koszty przesyłki a tu za tą samą kwotę można mieć ten kurs nie dopłacając do przesyłki. Jeśli jesteś zainteresowany lub zainteresowana tym kursem to kliknij w słowo barter

Już niedługo kolejne kursy będą dostępne na platformie barterowej. A na stronie głównej metody plus trwają prace, po których do Twojej dyspozycji oddamy super nowoczesny system do nauki słówek angielskich. Jako ciekawostkę dodam też, że na stronie Bartersów można znaleźć także inne kursy języków obcych.

Krzysztof Król

Poprzednia wiadomość