Nasze nowe „dziecko”, czyli platforma transakcji bezgotówkowych Bartersi.pl przeszła już chrzest bojowy. Przeprowadziliśmy na niej pierwsza kampanię sprzedażowa, która mimo krótkiego trwania, bo zaledwie 4 dni wygenerowała wymianę towarów na sumę przekraczająca 2000 pkt/zł. Z tego powodu uznaliśmy, że serwis jest już dostępny i polecamy go każdemu, kto zechce zwiększyć swoje obroty lub zabezpieczyć siebie i swoją rodzinę przed kryzysem.

Bartersi to serwis nienastawiony na zysk. Jego celem jest stabilizacja i zabezpieczenie na trudne czasy. Mimo to zysk jest możliwy tak jak w każdym systemie wymiany obojętnie czy przelicznikiem będzie złotówka, dolar czy pkt. barterowy. Nigdy nie chodzi o gromadzenie przelicznika tylko zawsze o to, co można za niego dostać. Obecnie na platformie Bartersów można dostać ponad 800 bardzo atrakcyjnych produktów.

Dodatkowa atrakcją dająca możliwość zarabiania jest program partnerski. Każdy zarejestrowany użytkownik jest tylko zechce może uczestniczyć w reklamowaniu serwisu barterowego a w zamian naliczane są mu punkty barterowe. Wynagrodzenie jest natychmiastowe i dostępne w punktach barterowych.
Przy tej okazji zapraszamy właścicieli innych Programów partnerskich (PP) do współpracy. Jeśli wasi partnerzy zechcą to mogą odebrać wynagrodzenie w pkt. barterowych.

Krzysztof Król

Poprzednia wiadomość