Sklep wydawnictwa IRD Poland

Z przyjemnością informujemy o powstaniu sklepu internetowego naszego wydawnictwa. Można w nim kupić pojedyncze książki jak też zrobić zakupu hurtowe. Pojedyncze zakupy dają możliwość każdemu klientowi zdobycia nawet 20% upustu przy zakupach powyżej 750 zł a dla odbiorców hurtowych upusty sięgają nawet 40% przy tej samej kwocie zamówienia.
Czytaj ...

Lubonie. Tom I i II. Nowość!

Lubonie to pierwsza powieść historyczna, jaką udostępniamy państwu z cyklu Wielkiej Księgi Polan. Dostepne sa dwa tomy czyi cala powieść. Autor znany i ceniony Józef Ignacy Kraszewski. Okazuje się, że posiadamy bardzo bogate źródło historycznej wiedzy, która została nam udostępniona nie jako nudne wykłady, ale wręcz przeciwnie w postaci pasjonującej lektury. Znacznie ciekawszy byłby film, ale z braku możliwości finansowych cieszymy się, że możemy udostępnić państwu powieści.
Czytaj ...

Jak pomóc świadkom Jehowy poznać prawdę?

Wydaliśmy książkę "Jak pomóc świadkom Jehowy poznać prawdę?" Autorstwa Krzysztofa Król (krzysztof pomazańcowy) czyli jest to nasz projekt od pomysłu po wykonanie. Projekt okładki, treść książki i wszystko inne za wyjątkiem samego druku jest wynikiem naszego wysiłku. Już w pierwszym tygodniu książka stała się najpopularniejszą wydaną w naszym wydawnictwie. W pierwszym tygodniu sprzedaliśmy jej więcej niż wszystkich pozostałych książek w ciągu roku.
Czytaj ...

Szybka wyszukiwarka ofert handlowych.

Prezentujemy nowy projekt firmowany przez IRD Poland. Jest to wyszukiwarka produktów i ofert. Allegro, Ebay, Bartersi to tylko niektóre serwisy współpracujące z Ofertką. Na stronie Ofertka.pl wpisujesz nazwę poszukiwanego towaru lub usługi i otrzymujemy wyniki ze wszystkich portali współpracujących w specjalnie wyselekcjonowany sposób.
Czytaj ...

Metoda plus dostępna bez pieniędzy.

Metoda plus jest już dostępna na platformie barterowej, czyli w miejscu gdzie zamiast pieniędzy otrzymujemy za swoje produkty lub usługi inne produkty lub usługi. Wartość wystawionych na wymianę produktów określa się punktami i one w pewnym sensie zastępują walutę. Trzeba, bowiem uzbierać odpowiednią ilość pkt. by móc nabyć coś dla siebie. Czyli zanim coś z tego serwisu dostaniemy to najpierw musimy sami dać coś od siebie.
Czytaj ...

Bartersi wystartowali.

Nasze nowe „dziecko”, czyli platforma transakcji bezgotówkowych Bartersi.pl przeszła już chrzest bojowy. Przeprowadziliśmy na niej pierwsza kampanię sprzedażowa, która mimo krótkiego trwania, bo zaledwie 4 dni wygenerowała wymianę towarów na sumę przekraczająca 2000 pkt/zł. Z tego powodu uznaliśmy, że serwis jest już dostępny i polecamy go każdemu, kto zechce zwiększyć swoje obroty lub zabezpieczyć siebie i swoją rodzinę przed kryzysem.
Czytaj ...

Złota Maska i Wysokie Progi - nauka angielskiego

Złota Maska to powieść słynnego przedwojennego pisarza. Autora wielkich bestsellerów polskiej literatury. Tadeusz Dołęga Mostowicz napisał powieść o pięknej pannie Nieczaj, córce cenionego warszawskiego rzeźnika, która pragnie dla siebie lepszego życia niż praca w mięsnym sklepie. Dla nas przygody ambitnej dziewczyny są pretekstem do nauki słówek języka angielskiego. Część pierwsza zawiera 80 słów najczęściej używanych w tym języku. Do nauki wykorzystujemy bardzo nowatorski pomysł nauki metodą progresji dodatniej. Polega to na tym, że w miarę czytania w książce pojawiają się obce słowa. Zanim akcja powieści dobiegnie do końca będziesz znał już 80 słów w piśmie. Będziesz je rozumiał tak samo jak polskie słowa. Na przykład angielskie słowo and będzie dla ciebie synonimem polskiego i. Nauka odbywa się automatycznie z pominięciem świadomego wkuwania.
Czytaj ...

Armageddon - niepoprawna politycznie historia II wojny światowej

Ogłaszamy premierę książki „Armageddon - niepoprawna politycznie historia II wojny światowej”. Autor Clive Ponting jest pisarzem znanym z odważnego odkłamywania historii. Jego książki budzą kontrowersje i bywają uznawane za rewizjonistyczne. Mamy przyjemność ogłosić, że jego dzieło Armageddon - The Second World War doczekało się polskiego przekładu i jest dostępne na naszych stronach. Nie tylko Polacy pamiętają II wojnę światowa inaczej niż historycy Zachodniej Europy. Również wśród tamtejszych badaczy zaczynają pojawiać się tacy jak Clive Ponting, którzy dostrzegają sprzeczności faktów z oficjalnie głoszoną propagandą. Na potrzeby promocji książki zrobiliśmy film. Zapraszamy do obejrzenia i zachęcamy do zamawiania książki. jest to obowiązkowa pozycja w każdej bibliotece nowoczesnego Polaka.
Czytaj ...