Nasze Marki

Kładziemy nacisk na osobisty rozwój każdego człowieka i nasze produktu umożliwiają uniezależnienie się od tak zwanego systemu a także zachęcają do nieszablonowego myślenia.

Metodaplus.pl Nauka języków obcych metodą progresji dodatniej (metoda plus). Jest to całkowicie nowatorska metoda opracowana przez naszą firmę z myślą o ludziach mających problemy z zapamiętywaniem. Metoda łatwa i pozbawiona świadomego uczenia się języka angielskiego. Uczeń skupia się tylko na zrozumieniu czytanej powieści a znajomość języka obcego jego umysł wchłania w sposób całkowicie automatyczny z pominięciem świadomości. Podobnie dzieje się w dzieciństwie, kiedy to dziecko nie uczy się świadomie, lecz po to by zrozumieć otaczający go świat.

Bartersi.pl Platforma bezgotówkowej wymiany towarów i usług to nowoczesny barter. Platforma jest całkowicie bezpłatna i nigdy nie będzie pobierana za nią opłata. Celem tego projektu jest by bartersi (aktywni członkowie) uniknęli skutków krachu finansowego w chwili upadku systemu bankowego opartego na ciągłym zadłużaniu ludzi i pieniądzu fiducjarnym.

Ofertka.pl Wyszukiwarka ofert towarowych i usługowych. Przeszukuje najpopularniejsze serwisy ogłoszeniowo-aukcyjne. Możesz się na niej ogłosić. 

Rolniczy.sklep.pl Sklep dla hodowców zwierząt ze szczególnym naciskiem na chów kóz i owiec.

Fijor.pl Księgarnia internetowa o tematyce ekonomiczno społecznej. Autorzy tych książek to często wybitni ekonomiści światowi mało znani w Polsce. Myśl przewodnia tych książek to wolność ekonomiczna i osobista.